Titles you rated
LTNSRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Crime PuzzleRated ★ 2.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5