Series
Ratings
128
OutlanderRated ★ 2.5- Hashtag CUBERated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0