Movies
Ratings
510 2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5 2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
 Over My Dead BodyRated ★ 3.5 Over My Dead BodyRated ★ 3.5
 S.I.U.Rated ★ 3.0 S.I.U.Rated ★ 3.0
 HellcatsRated ★ 3.5 HellcatsRated ★ 3.5
 Black HouseRated ★ 4.0 Black HouseRated ★ 4.0
 TremorsRated ★ 3.5 TremorsRated ★ 3.5
 Killer ToonRated ★ 4.0 Killer ToonRated ★ 4.0
 The Lone RangerRated ★ 3.5 The Lone RangerRated ★ 3.5
 The ProtectorRated ★ 4.0 The ProtectorRated ★ 4.0
 Break OutRated ★ 4.0 Break OutRated ★ 4.0
 Oh BrothersRated ★ 4.0 Oh BrothersRated ★ 4.0
 R2B: Return to BaseRated ★ 4.0 R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
 ColombianaRated ★ 4.0 ColombianaRated ★ 4.0
 10,000 BCRated ★ 3.5 10,000 BCRated ★ 3.5
 Robin HoodRated ★ 4.0 Robin HoodRated ★ 4.0
 More Than BlueRated ★ 4.5 More Than BlueRated ★ 4.5
 Lump of SugarRated ★ 3.0 Lump of SugarRated ★ 3.0
 AnacondaRated ★ 3.5 AnacondaRated ★ 3.5
 Almost LoveRated ★ 4.0 Almost LoveRated ★ 4.0
 Tears of the SunRated ★ 4.0 Tears of the SunRated ★ 4.0