Movies
Ratings
119
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0