Movies
Ratings
336
FaithlessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
An Autumn's TaleRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
MacunaímaRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5