Series
Ratings
60
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0