Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
The Big SickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0