Series
Ratings
34
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0