Movies
Ratings
52
Begin AgainRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0