Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0