Movies
Ratings
156
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
AntzRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
The PianistRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5