Movies
Ratings
177
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
LavaRated ★ 2.5
PRESTORated ★ 3.0
Jack-Jack AttackRated ★ 3.0
LiftedRated ★ 3.5
Geri's GameRated ★ 3.5