Movies
Ratings
132
Non-StopRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 3.5
The Guard PostRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 3.0