Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0