Titles you rated
MiraiRated ★ 2.0
Blindly in LoveRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Rent-a-CatRated ★ 2.5
Tokyo FamilyRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 1.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Close-KnitRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Hellsing Ultimate IXRated ★ 3.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 2.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 1.0- Love Strikes!Rated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 2.0
New in TownRated ★ 1.0
Wild CardRated ★ 4.0