Series
Ratings
10
Residential ComplexRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.5
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5