Titles you rated
Hard HitRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- Urban MythsRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Ghost GameRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.5
- Ghost TrainRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0