Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5