Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0