Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5