Series
Ratings
57
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0