Movies
Ratings
1386
HyakuemuRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5
JawsRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0