Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0