Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5