Series
Ratings
42
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0- DamoRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Snowy RoadRated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Bates MotelRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 1.0