Movies
Ratings
10
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0