Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
Streets of FireRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Kisaragi StationRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.5
SharknadoRated ★ 1.0