Titles you rated
RoadkillRated ★ 3.5
PossessionsRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 3.5- shitteha ikenai kowai hanashiRated ★ 0.5
- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Wayward PinesRated ★ 3.0
EndeavourRated ★ 4.0- The Quiz ShowRated ★ 4.0
Mirai koshi MeguruRated ★ 3.0- My HusbandRated ★ 3.0
- The Quiz ShowRated ★ 2.5
Unsolved CasesRated ★ 4.5
Tantei Gakuen QRated ★ 1.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 2.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0