Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The ClosetRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Mr. Daehan, Mr. MingookRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0