Titles you rated
Bad GuyRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5