Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
TullyRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Dirty John, The Dirty TruthRated ★ 2.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Only God ForgivesRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 1.0
Bird BoxRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5