Titles you rated
Bibliophile PrincessRated ★ 3.5- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.5
히나마츠리Rated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.5
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
I Am SoloRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 5.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0