Series
Ratings
44
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.5
Mob Psycho 100Rated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5