Movies
Ratings
83
No Country for Old MenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5