Titles you rated
Dark MatterRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5