Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0