Titles you rated
The Florida ProjectRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
John WickRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5