Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 1.5
MisfitsRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0