Titles you rated
Okay! MadamRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 0.5
My PaparottiRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.5