Series
Ratings
431
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0- 전기현의 씨네뮤직Rated ★ 3.5
- Madame Jung’s Last WeekRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- 싱투게더 열여덟 어른Rated ★ 3.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0