Titles you rated
MonstarRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0