Series
Ratings
18
DexterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5