Movies
Ratings
116
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0