Movies
Ratings
162
Miss SloaneRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0