Movies
Ratings
487
GlassRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0