Series
Ratings
50
Attack on TitanRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Isekai Cheat MagicianRated ★ 2.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0- Major Season 4Rated ★ 3.0
Major Season 3Rated ★ 3.5
Major Season 2Rated ★ 3.5
Darwin's GameRated ★ 3.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 2.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 1.5
Major Season 1Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 2.5