Series
Ratings
13
Drinking SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0