Movies
Ratings
110
One Missed CallRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0