Movies
Ratings
491
FilthRated ★ 1.5
JumperRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5