Series
Ratings
116- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5